KURUMSAL

2010 yılında ticari faaliyetine başlayan firmamız kurulduğu tarihten günümüze ambalaj atıklarını toplama ve ayırma alanında faaliyet göstermektedir.

Bugün sektörde kendini kabul ettiren firmamız, ayrıştırma bantı, balya presi, özel ataşmanlı iş makineleri, ve 2000 metrekaresi kapalı  olan toplamda 8000 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermektedir.

İZKEM Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın çıkarmış olduğu yükümlülükleri kendine misyon olarak edinmiştir. Tüm enerjisini atık yönetimi konusunda sürdürülebilir gelişme ve yeniliklere katkıda bulunmaya harcamaktadır.

İZKEM; sürekli değişim ve gelişim gösteren atık sektörünün bir parçası olarak çalışmalarında ve projelerinde yenilikçi bir yaklaşımı benimsemiştir. Geri dönüşümün temeli olan “Ambalaj Atıklarının Kaynağında Ayrı Ayrı Toplanması” projesinde Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir çok firmaya öncü olmuş ve bu projenin gerçekleştirilebilirliğini kanıtlamıştır.

Hedefimiz sektörde kendimizi rakipsiz kılmak ve en iyi olmaktır. Gerek idari kadromuz ve gerekse yetmiş kişilik tüm personel kadromuzun yegane gayesi başarılı olmak, en iyi olmaktır.

Kurulduğu günden itibaren geri dönüşüm zincirinin güçlü bir halkası olmaya karar veren İZKEM, sektörünün öncü firması olma yolunda ilerlemektedir.

Felsefemiz çocuklarımıza daha iyi bir gelecek bırakmaktır.

MİSYONUMUZ

Değişimin kendinden başladığı bilinciyle önce kendini geliştiren, zamanı iyi kullanan ve yüksek performans ile çalışan tüm çalışanlarımız ve siz ortaklarımız ile birlikte farklı bir bakış açısıyla;

• Kalitenin önce beyinde başladığına

• Dürüst ticaretin bir yaşam felsefesi olduğuna

• Müşteri memnuniyetinin ekip çalışmasıyla elde edilebileceğine

VİZYONUMUZ

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzey çıkarmak.

Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluklarımızı yerine getirmek. Uzmanlaşmış müşteri memnuniyeti ve hatasız üretimi hedef edinmiş çalışan kadrosuyla çağın getirdiği teknolojiyle kendini daima yenileyen; çağdaş işletmecilik anlayışına sahip Türkiye’de ve Yurt Dışındaki müşterileri ile paylaşımcılık anlayışı çerçevesinde, her zaman ve her koşulda güven duyulan yenilikçi, girişimci, şeffaf, dürüst, eğitime önem veren; stratejik ortaklıklar kurarak iş alanını geliştiren, kendi sektöründe Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen kurumsallaşmış DÜNYA MARKASI firmalarında birisi olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterimizin beklentilerini en üst seviyede belirleyip, düşük azamiyetle karşılaşacak bir yapı oluşturmak. Tüm çalışanlarda kalite sistem bilincini yerleştirmek ve çalışanlar işlerini hatasız ve zamanında yapmalarını sağlayarak toplam kaliteyi sürekli olarak artırmak. Disiplinli ve düzenli çalışarak hataları en aza indirmek ve yasal yükümlerini yerine getirerek sektörümüzde öncü firma olmak.

Menü